AJURVEDA KRNOV

  • METABOLIC BALANCE KRNOV
  • METABOLIC BALANCE OPAVA
  • METABOLIC BALANCE BRUNTÁL

METABOLIC BALANCE


CO JE TO METABOLIC BALANCE?
Základ Metabolic Balance tvoří osobní jídelní plán. Ten je sestaven speciálním počítačovým programem, jenž byl vyvinut na základě dlouholeté spolupráce lékařů, vědeckých pracovníků z oboru výživy a počítačových odborníků. Tento počítačový program sestaví (na základě laboratorních výsledků a doplňkových údajů o klientovi) pro každého účastníka individuální vyvážený jídelní plán. Vaše tělo tak má k dispozici všechny potřebné živiny. Potraviny se nevybírají podle obsahu kalorií, nebo podílu tuků, bílkovin a sacharidů. Jediné kritérium pro výběr je působení daných potravin na látkovou výměnu a hormonální produkci. Tím aktivujete zdravý metabolizmus a podporujete přirozenou produkci inzulínu. Za dodržování nových, jednoduchých pravidel přípravy a přijímání potravin tak regulujete šetrně a trvale Vaši hmotnost a posilujete celkovou hormonální produkci. Nastartuje se Váš přirozený proces odbourávání tuků.

CO NENÍ METABOLIC BALANCE
- Žádné potravinové doplňky
- Žádné koktejly a proteinové prášky
- Žádné přístroje /lipolytické procedury
- Žádné krevní skupiny
- Žádná dělená strava
- Žádné počítání kilojoulů


Metabolic balance - jak upravuje hmotnost
Díky individuálnímu jídelnímu plánu má Vaše tělo k dispozici všechny potřebné živiny. Potraviny se nevybírají podle obsahu kalorií, nebo podílu tuků, bílkovin a sacharidů. Jediné kritérium pro výběr je působení daných potravin na látkovou výměnu a hormonální produkci. Tím aktivujete zdravý metabolismus a podporujete přirozenou produkci inzulinu. Za dodržování nových, jednoduchých pravidel přípravy a přijímání potravin regulujete šetrně a trvale Vaši hmotnost a posilujete celkovou hormonální produkci.

Metabolic balance – jak vylepšuje zdraví
- Vede ke změně přístupu k jídlu a pomáhá potlačovat chuť na nezdravé potraviny
- Šetrným způsobem reguluje tělesnou hmotnost
- Odlehčuje oběhovému systému a pohybovému ústrojí
- Napomáhá vyvážení metabolismu tuků a cukrů
- Podporuje funkci jater, žlučníku, ledvin a močového měchýře
- Upravuje pravidelné trávení
- Vyrovnává produkci hormonů i v menopauze
- Napomáhá ozdravění pleti
- Zvyšuje výkonnost a vitalitu
- Podporuje zdravý spánek
- Zmírňuje alergie a kožní problémy, lymfatické otoky

Trvalý přechod na vyvážené stravování společně s přiměřenou pohybovou aktivitou předchází onemocnění civilizačními chorobami. Znovuobnovení přirozené rovnováhy ve stravování způsobí současně i obnovení Vaší zdravé tělesné (rovno)váhy. Současně podporujete výkonnost a koncentraci a zlepšujete celkovou energii. Spíte vydatněji, Vaše tělesné i psychické síly rostou – cítíte se celkově lépe, plni energie a zdraví, výsledky jsou viditelné. Dodržování programu Metabolic balance šetrně chrání svalovou hmotu a vazivo - odbourává se jen tuková tkáň, takže Vaše pokožka zůstává
pevná a hladká.

Kdy byste se měl/la programu Metabolic balance zúčastnit?
Účast na programu je smysluplná a vhodná,
· pokud hledáte trvalé řešení problému s Vaší hmotností a chcete zdravě zhubnout
· pokud nemůžete naopak přibrat
· jestliže již máte zdravotní problémy, které souvisejí s nadváhou či nesprávnými stravovacími návyky. To mohou být například onemocnění jako cukrovka typu II., revma, chronická migréna, vysoký krevní tlak, poruchy látkové výměny tuků a mnoho dalších · chcete-li být, nezávisle na věku, fit, plni energie a v dobré formě

Kdy není metabolic balance® vhodný?
· Pro osoby se selhávající funkcí ledvin
· v době těhotenství a kojení
· pro děti do 8 let
· pro ovo-lakto vegany

Jakým způsobem se můžete programu Metabolic balance zúčastnit?
Zde jsou čtyři jednoduché kroky k Vašemu osobnímu úspěchu a k dosažení cíle.
1. V průběhu krátké PŘIPRAVNÍ fáze probíhá úvodní pohovor a následně odběr krve v laboratoři (odběry krve a vyhodnocení jsou hrazeny přímo v laboratoři – zjišťujeme 35 krevních hodnot). Na základě laboratorních výsledků, zdravotního stavu, užívání léku, alergií, čí omezujících zvyklostí, požadovanému úbytku či přibývání na váze a dalších vystaví Institut MB v Německu pro klienta individuální jídelníček. Následně klient začíná přípravu na změnu látkové výměny dvoudenním upraveným jídelníčkem a odlehčením trávicí soustavy.

2. Během PŘÍSNÉ fáze, která trvá nejméně dva týdny, změní klient své stravovací návyky, dodržuje několik jednoduchých pravidel a volí potraviny i jejich množství výlučně z předepsaného jídelníčku. V této fázi dochází k intenzivní regulaci tělesné hmotnosti a zlepšení zdravotního stavu. V této fázi doporučujeme omezit sportovní aktivity, spíše relaxovat a šetřit tělo.

3. V následné ODLEHČENÉ PŘECHODOVÉ fázi testuje klient opatrně potraviny, které doposud nebyly na jídelníčku. Při přidávání nových potravin klient sleduje, jak tělo na novou situaci reaguje, zda se tyto změny odrazí na hmotnosti nebo zdravotním stavu.

4. UDRŽOVACÍ fáze začíná ve chvíli, kdy je klient se svou nově dosaženou hmotnosti a zdravotním stavem spokojen. Tato fáze není časově ohraničená. Dodržování zažitých pravidel a nově získaných stravovacích návyků, uvědomělý výběr potravin a začlenění pohybu do života umožní i nadále trvale udržet dosažené výsledky.

Objednávky a dotazy k Metabolic Balance na tel.: +420 704 413 503

Rychlé odkazyPotřebujete více informací?
Napište nám.

METABOLIC BALANCE

METABOLIC BALANCE KRNOV BR

METABOLIC BALANCE BRUNTÁL M

METABOLIC BALANCE MORAVA MB

KRNOV OPAVA BRUNTÁL MOAVA M

METABOLIC BALANCE

KRNOV OPAVA BRUNTÁL MOAVA M

METABOLIC BALANCE KRNOV BR

METABOLIC BALANCE BRUNTÁL M

METABOLIC BALANCE MORAVA MB

KRNOV OPAVA BRUNTÁL MOAVA M

METABOLIC BALANCE